bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Złoto, srebro, brąz - turniej w Sierpcu i Szczecinku

2016-12-05,

Kategoria : Aktualności

Pary z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” stanęły na podium w Szczecinku i Sierpcu.

Kolejny weekend i kolejne sukcesy wytańczyły elbląski pary w dwóch zawodach tańca towarzyskiego. W niedzielę, 4 grudnia w Sierpcu odbył się turniej Grand Prix Polski Hollywood Cup – Ekstraklasa FTS. Aż trzy pary startowały w kategorii Junior II Grand Prix w stylu standardowym i wszystkie trzy stanęły na podium. Najlepiej zaprezentowała się para Kacper Śmieszny i Aniela Zagaja, która wytańczyła złoty medal. Srebrny medal zdobył Karol Ledwosiński i Aleksandra Ławrynowicz, a brązowy - Kiełczewski Adrian i Lewandowska Weronika. Kacper Śmieszny i Aniela Zagaja dobrze wypadli także w stylu latynoamerykańskim i zdobyli 3 miejsce.

W niedzielę, 4 grudnia w Szczecinku odbył się Mikołajkowego Turniej Tańca, podczas którego wystartowała tylko jedna elbląska para. Maksymilian Kodrzycki i Julia Sowa prezentowali się w kategorii 10-11 lat, klasie E i wytańczyli trzecie miejsce na podium.