bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Złoto, srebro i brąz na „Pomostach”

2016-06-06,

Kategoria : Aktualności

Na ostatnim w tym sezonie turnieju – Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego „Pomosty” – pary z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” zdobyły 4 złote, 2 srebrne i 7 brązowych medali.

 „Pomosty” są ostatnim turniejem w sezonie, więc stanowią okazję do uzyskania punktów w rankingu oraz podwyższenia klas tanecznych. Dzięki zdobytym na turnieju punktom cztery elbląskie pary zostały przeklasyfikowane - Julia Wieteska i Bartosz Bloch do B klasy w stylu standardowym, Nikola Knyszyńska i Krystian Dolegała do klasy D w obu stylach, Klaudia Kędzierska i Karol Magalski do klasy A w stylu latynoamerykańskim oraz Julia Konopko i Łukasz Bombała do klasy C w stylu standardowym.

- Ostatni raz na tym właśnie turnieju wystąpiła para Ewa Żylińska i Kordian Zagaja, która z powodu wyjazdu jednego z zawodników zakończyła współpracę z EKT „Jantar” i podziękowała sobie i trenerom - Antoniemu Czyżykowi, Katarzynie Czyżyk oraz Michałowi Zacharewiczowi – informuje Joanna Karpiuk z Centrum Tańca „Promyk”.

Kolejnym turniejem tanecznym w Elblągu będzie Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP, jaki odbędzie się w dniach 14-16 października.

Ogólnopolski Turniej Tańca Pomosty został zrealizowany ze środków Gminy Miasta Elbląg oraz Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego

 

 

 

A oto najlepsze wyniki par:

Kategoria 10-11 lat, klasa E, kombinacja 6 tańców

I miejsce -Pacan Antoni - Tarach Karina Natalia - CORTE TOP DANCE – Warszawa

II miejsce - Stańczewski Nikodem - Popławska Patrycja – JANTAR Elbląg

III miejsce -Szreder Paweł - Kurkowska Kamila – JANTAR Elbląg

 

V miejsce - Kodrzycki Maksymilian - Sowa Julia – JANTAR Elbląg

 

Kategoria 10-11 lat, klasa F, kombinacja 6 tańców

I miejsce -  Woźnicki Szymon - Przybyszewska Amelia - Falcon&ArtDance – Sierpc

II miejsce - Rudnik Kuba - Ceschica-Wensierska Julia - MAMBO – Żukowo

III miejsce - Krawczyk Olaf - Grądzik Urszula  – JANTAR Elbląg

 

IV miejsce - Penke Oskar - Orzoł Kornelia – JANTAR Elbląg

V miejsce - Saryk Samuel - Wojtanowska Amelia – JANTAR Elbląg

 

Kategoria 12-13 lat, klasa E, kombinacja 8 tańców

I miejsce - Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola – JANTAR Elbląg

II miejsce - Brunka Witold - Buława Natalia - UKS BAILAMOS – Bydgoszcz

III miejsce - Pułka Emanuel - Głuszak Oliwia - PROGRESS – Kwidzyn

 

Kategoria 12-13 lat, klasa F, kombinacja 6 tańców          

I miejsce - Osiński Oskar - Łobejko Anna - Fala Sopot

II miejsce - Klonowski Kacper - Widz Agata - PROGRESS – Kwidzyn

III miejsce - Staręga Patryk - Fidut Julia – JANTAR Elbląg

 

VI miejsce-  Walczak Wiktor - Hinc Małgorzata – JANTAR Elbląg

VII miejsce - Rybicki Marek - Malinowska Aleksandra – JANTAR Elbląg

VIII miejsce - Zamiara Tomasz - Pernal Julia - JANTAR Elbląg

 

Kategoria 14-15 lat, klasa E, kombinacja 8 tańców

I miejsce -Urban Marcel - Sabanovic Isabella - ST Adam Borzęcki – Inowrocław

II miejsce - Maciejewski Marek - Dzikowska Maja - TKS CREATIVE DANCE – Rumia

III miejsce - Szefer Kacper - Mika Dagmara - AT SMOOTH – Gdańsk

 

VII miejsce - Arapinowicz Jakub - Reich Monika Magdalena – JANTAR Elbląg

VIII miejsce - Szewczyk Bartłomiej Zygmunt - Kiejko Nikola – JANTAR Elbląg

 

Kategoria 10-11 lat, klasa D, styl standardowy  i latynoamerykański

I miejsce - Grunt Wiktor - Klimek Alina - PROGRESS – Kwidzyn

II miejsce - Grudziński Jakub - Ejsmont Gabriela - BLACK DANCE - Gdańsk

III miejsce - Rybak Maciej - Matysiak Zofia - KTT DUET – Warszawa

V miejsce - Lichończak Igor - Szymańska Wiktoria - JANTAR Elbląg

Kategoria 12-13 lat, klasa C, styl standardowy 

I miejsce - Bloch Bartosz - Wieteska Julia – JANTAR Elbląg

II miejsce - Słowik Filip - Lorkowska Alicja - UKS GRACJA – Iława

III miejsce - Sąsiadek Kacper - Wałdoch Kinga - CENTRUM TRÓJMIASTO – Gdańsk

 

V miejsce - Skwira Paweł - Pawłowska Monika – JANTAR Elbląg

 

Kategoria 12-13 lat, klasa C, styl latynoamerykański

I miejsce - Pućka Kacper - Krupa Marta - CLASSIC DANCESPORT - Warszawa

II miejsce - Sąsiadek Kacper - Wałdoch Kinga - CENTRUM TRÓJMIASTO – Gdańsk

III miejsce -  Słowik Filip - Lorkowska Alicja - UKS GRACJA – Iława

 

IV miejsce - Skwira Paweł - Pawłowska Monika – JANTAR Elbląg

V miejsce - Bloch Bartosz - Wieteska Julia – JANTAR Elbląg

 

Kategoria 8-9 F – kombinacja 6 tańców

I miejsce - Kropacz Marcel - Wiśniewska Julia - Fala Sopot

II miejsce - Zamiara Mariusz - Saryk Amelia – JANTAR Elbląg

III miejsce -  Nowak Szymon Piotr - Rybska Dominika – JANTAR Elbląg

 

IV miejsce- Pietras Gabriel – Walińska Otylia – JANTAR Elbląg

VI miejsce - Chylewski Sebastian - Reich Justyn – JANTAR Elbląg

VII miejsce  – Zębala Marcel Tomasz - Śliwińska Amelia - JANTAR Elbląg

 

 

Kategoria pow. 15 lat, klasa E – kombinacja 8 tańców

I miejsce - Opasiński Jakub - Grabowska Aleksandra - Dance Imperium – Pruszków

II miejsce - Opalski Marcin - Safi Luiza - AS – Gdańsk

III miejsce - Jeliński Dominik - Michalik Marta - AS – Gdańsk

 

VI miejsce - Brzeziński Dawid - Kwas Aleksandra - JANTAR Elbląg

 

Kategoria 12-13 lat, klasa D, styl standardowy 

I miejsce - Affre Julian - Preś Ewelina - KTT DUET – Warszawa

II miejsce - Kuziemko Paweł - Staśkiewicz Martyna - BLACK DANCE - Gdańsk

III miejsce - Bombała Łukasz - Konopko Julia - JANTAR – Elbląg

IV miejsce - Bednarek Seweryn - Sokalska Kinga JANTAR – Elbląg

VI miejsce - Grabowski Wojciech - Kierska Martyna JANTAR – Elbląg

VII miejsce - Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola JANTAR – Elbląg

 

Kategoria 12-13 lat, klasa D, styl latynoamerykański 

I miejsce - Dolegała Krystian - Knyszyńska Nikola JANTAR – Elbląg

II miejsce - Affre Julian - Preś Ewelina - KTT DUET – Warszawa

III miejsce - Starczewski Szymon - Pecyna Oliwia - AT PIĘTRO WYŻEJ – Chojnice

 

IV miejsce - Bednarek Seweryn - Sokalska Kinga JANTAR – Elbląg

V miejsce - Bombała Łukasz - Konopko Julia - JANTAR – Elbląg

VI miejsce - Grabowski Wojciech - Kierska Martyna JANTAR – Elbląg

 

Kategoria pow.15 lat, klasa D, styl standardowy

I miejsce - Siedlecki Krzysztof - Świeżyńska Ewa – AS Gdańsk

II miejsce - Jachimowski Wojciech - Przybyła Gabriela - U MIRKA – Morąg

 

Kategoria pow.15 lat, klasa D, styl latynoamerykański

I miejsce - Brach Kacper - Radecka Wiktoria - AS Gdańsk

II miejsce Kurkiewicz Mariusz - Skrzypczak Aleksandra - STAKATO – Tczew

III miejsce Siedlecki Krzysztof - Świeżyńska Ewa - AS Gdańsk

 

Kategoria pow.15 lat, klasa C, styl standardowy

I miejsce - Hesler Dawid - Strojna Ania - TKS CREATIVE DANCE – Rumia

II miejsce - Piskorski Fabian - Dargacz Agata – DANCE FLOW Hel

III miejsce - Tworkowski Marcel - Jankowska Agnieszka – JANTAR Elbląg

 

 

Kategoria pow.15 lat, klasa C, styl latynoamerykański

I miejsce - Romanowski Adam - Słupska Monika – TKS DANCE&DANCE Toruń

II miejsce - Hesler Dawid - Strojna Ania - TKS CREATIVE DANCE – Rumia

III miejsce - Żukowski Jakub - Gnutek Maja - PROGRESS – Kwidzyn

 

V miejsce - Tworkowski Marcel - Jankowska Agnieszka – JANTAR Elbląg

 

Kategoria pow.15 lat, klasa B, styl latynoamerykański

I miejsce - Masalon Filip - Kowalczyk Marta - FALA – Sopot

II miejsce - Grodzki Jakub - Kosińska Ewa - CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk

III miejsce - Magalski Karol - Kędzierska Klaudia - JANTAR Elbląg

 

 

Kategoria pow.15 lat, Open, styl standardowy

I miejsce - Ślusarski Grzegorz - Karpińska Paulina - JANTAR Elbląg

II miejsce – Masalon Filip - Kowalczyk Marta - FALA – Sopot

III miejsce - Magalski Karol - Kędzierska Klaudia - JANTAR Elbląg

 

Szkolenia par dofinansowano ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu w ramach zadań:

"Wspieranie szkolenia sportowego zawodników Elbląskiego Klubu Tańca Jantar"  i "Taniec - moja dyscyplina sportu"


Drukuj