bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Z┼éoto, srebro i br─ůz w Olsztynku

2017-12-18,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W sobot─Ö tancerze z Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar udzia┼é wzi─Öli w zawodach rozgrywanych w Olsztynku na kt├│rych zdobyli liczne miejsca na podium.

 

16 grudnia w Olsztynku zosta┼éy rozegrane dwa rodzaje zawod├│w -┬á Mistrzostwa Wojew├│dztwa Warmi┼äsko-Mazurskiego oraz Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Olsztynka. Podczas obu imprez elbl─ůscy tancerze ┼é─ůcznie zdobyli 10 z┼éotych, 14 srebrnych i 3 br─ůzowe medale.┬á

 

Poni┼╝ej najlepsze wyniki.

 

Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego

 

do 9

1 miejsce - Pietras Gabriel - Kawa Julia       

2 miejsce - Jezierski Błażej - Cybulska Malwina      

3 miejsce - Żmijewski Marcel - Filipiak Zuzanna     

4 miejsce - Wi┼Ťniewski Krzysztof - Bieraga Zofia┬á┬á┬á

5 miejsce - Sokół Tomasz - Wasiłyszyn Kornelia     

 

10-11 MW ST

1 miejsce - Nowak Szymon Piotr - Rybska Dominika         

2 miejsce - Woliński Bartosz - Konarzewska Maja  

 

10-11 MW LA

1 miejsce - Nowak Szymon Piotr - Rybska Dominika         

2 miejsce - Woliński Bartosz - Konarzewska Maja  

 

12-13 ST

2 miejsce -Walczak Wiktor - Skwira Julia    

4 miejsce - Zieliński Jakub - Nycnerska Olga          

 

12-13 LA

2 miejsce - Zieliński Jakub - Nycnerska Olga

 

14-15 ST

2 miejsce - Bloch Bartosz - Wieteska Julia   

 

14-15 LA

2 miejsce - Bloch Bartosz - Wieteska Julia   

 

16-18 ST

1 miejsce - Kiełczewski Adrian - Lewandowska Weronika

2 miejsce - Szukiewicz Paweł - Karman Marianna  

5 miejsce - Pilarski Marcin - Jezierska Wiktoria       

 

16-18 LA

3 miejsce -Szukiewicz Paweł - Karman Marianna

 

Pow. 18 ST

1 miejsce - Tworkowski Marcel - Jankowska Agnieszka     

 

Pow. 18 LA

1 miejsce - Tworkowski Marcel - Jankowska Agnieszka

 

Senior I ST

1 miejsce - Szar Jarosław - Szar Katarzyna  

2 miejsce - Tomczak Rafał - Tomczak Barbara        

 

Senior I LA

1 miejsce - Tomczak Rafał - Tomczak Barbara

2 miejsce - Szar Jarosław - Szar Katarzyna  

 

Senior II ST

1 miejsce - Kraiński Jarosław - Kraińska Anna        

3 miejsce - Dziurawiec Mariusz - Dziurawiec Agnieszka    

4 miejsce - Jankowski Wiesław - Jankowska Maria

 

Senior II LA

1 miejsce - Dziurawiec Mariusz - Dziurawiec Agnieszka    

2 miejsce - Jankowski Wiesław - Jankowska Maria 

 

Senior III ST

2 miejsce - Gajewski Krzysztof - Predel Beata        

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Olsztynka.

 

12-13 E

2 miejsce - Walczak Wiktor - Skwira Julia

 

12-13 D ST

4 miejsce - Walczak Wiktor - Skwira Julia   

 

12-13 D

2 ÔÇô miejsce - Zieli┼äski Jakub - Nycnerska Olga

 

Wszystkim tancerzom serdecznie gratulujemy !

Szkolenia par zaawansowanych dofinansowane s─ů ze ┼Ťrodk├│w Gminy Miasto Elbl─ůg w ramach zadania "Szkolenia zawodnik├│w Elbl─ůskiego Klubu Ta┼äca Jantar"


Drukuj