bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Zadbaj o kondycję!

2015-03-09,

Kategoria : Aktualności

Zumba, NatuSumba, CelluStop a może taniec towarzyski? Wiosna tuż, tuż warto więc zadbać o kondycję, sylwetkę i doskonałe samopoczucie. Sprawdź na jakie zajęcia możesz zapisać się do Centrum Tańca „Promyk”.

Dla pań, które lubią intensywne taneczne zajęcia doskonałą formą będzie zumba.
     - Energetyczna muzyka zachęca do poruszania się i dobrej zabawy. Tańcząc budzimy w sobie energię i radość – mówi Patrycja Dyrmo-Kowalczyk, instruktorka w CT „Promyk”. – Dodatkowym atutem jest zgrabna sylwetka, którą kształtujemy podczas tańca.
     Mniej intensywne są zajęcia NatuSumby. To taniec, fitness, pilates, joga i medytacja w jednym.
– Podczas zajęć zmęczymy się, ale także zrelaksujemy i wyciszymy – mówi instruktorka Alicja Minkiewicz – NatuSumba doskonale wpływa na samopoczucie i kondycję fizyczną. Podczas zajęć spalimy kalorie, poprawimy koordynację ruchową oraz uwolnimy negatywne emocje.
     Negatywnych emocji z pewnością pozbędą się panie, które nie będą miały cellulitu. Zajęcia CelluStop to dynamiczny trening oparty na fitness, który pomoże spalić nadmierny tłuszczyk, zlikwidować skórkę pomarańczowa i wzmocnić ciało.
     Dojrzałe panie mogą wybrać zajęcia 50+, czyli taniec i zabawy ruchowe, które pozwolą przywrócić dobrą kondycję i zadowolenie z siebie.
     - To propozycja dla tych pań, które lubią przebywać z ludźmi, miło spędzać czas i mają „młodego ducha” - mówi instruktorka Katarzyna Lesz. - Dla nich właśnie taniec może być zwrotem ku radości życia.
     W Centrum Tańca „Promyk” można miło spędzać czas także we dwoje wybierając się na kurs tańca towarzyskiego.
– Taniec u nas traktowany jest jako forma ruchowej rozrywki i relaksu - mówi Joanna Karpiuk z CT „Promyk". - Wiele osób szuka jakiejś formy aktywności fizycznej, chodzi na basen, siłownię, na tej samej zasadzie może wybrać taniec. Wysiłek fizyczny, jaki trzeba włożyć w treningi taneczne jest często znacznie intensywniejszy niż przy większości dyscyplin sportowych, a do tego uczy wdzięku i klasy.


Drukuj