bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Zapisz się na warsztaty dancehall!

2019-03-15,

Kategoria : Aktualności

 W sobotę, 6 kwietnia w Centrum Tańca „Promyk” w ramach „Spotkań z tańcem” odbędą się otwarte warsztaty taneczne dancehall. Jeżeli kręcą cię jamajskie rytmy i chcesz nauczyć się nowych kroków tanecznych, to nie może Cię zabraknąć! Zapraszamy do zapisów!

Centrum Tańca „Promyk” po raz kolejny organizuje wydarzenie z cyklu „Spotkania z tańcem”. Tym razem uczestnicy będą mieli możliwość przenieść się na gorącą Jamajkę. Od godziny 15:30 do 17:30,  w sobotę 6 kwietnia, odbędą się warsztaty przeznaczone dla tych, którzy kochają taniec, dobrą zabawę oraz pozytywną energię. Dancehall, bo o tej formie mowa, to energiczny taniec, pełen płynnych ruchów, który jednocześnie jest spalaczem mnóstwa kalorii.

- Zajęcia poprowadzi Marta “Awantura” Machińska z gdańskiego Studia Tańca Siemanko – tancerka znajdująca się w czołówce polskiej sceny dancehall’owej. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć m.in. półfinał IV edycji programu „Mam talent” jako grupa „White Slide” – informuje Joanna Karpiuk z Centrum Tańca „Promyk

W trakcie dwugodzinnego spotkania odbędzie się pokaz taneczny oraz warsztaty. Impreza odbędzie się w sobotę 6 kwietnia w Centrum Tańca Promyk, ul. Browarna 80. Rozpoczynamy od godz. 15:30.

Zapraszamy do zapisów - ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zgłosić się do Centrum Tańca Promyk telefonicznie, mailowo lub poprzez stronę na facebook’u. Zakupu wejściówek można dokonywać w biurze Centrum Tańca „Promyk” od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 oraz w dniu wydarzenia od godziny 15:00.


Drukuj