bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Zumba w Promyku

1970-01-01,

Kategoria : Aktualności

Szukasz najlepszej formy aktywności dla siebie i nie wiesz co wybrać. Taniec a może fitness? Najlepszym rozwiązaniem jest ZUMBA. W Centrum Tańca Promyk pierwsze zajęcia – gratis.  

 

Zumba to trening taneczny, który łączy fitness z krokami tańców latynoskich. Kroki i układy są łatwe do zapamiętania i bardzo skuteczne.

 

- To forma dzięki której szybko i przyjemnie spalisz nadmierne kalorie – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk – Trening doskonale ujędrnia ciało, modeluje sylwetkę, a także napawa optymizmem.

 

Zajęcia od niedawna prowadzi Sylwia Majewska, licencjonowany instruktor zumby. 

- Fantastyczna instruktorka, kontaktowa, miła, emanująca energią – mówi uczestniczka zajęć Pani Wioleta – Nowe układy pokazuje powoli tak aby każdy mógł je bez problemu powtórzyć. Do tego świetna różnorodna muzyka taneczna nie tylko latynoska ale też afrykańska. I oczywiście efekty zajęć czyli giętkie ciało i doskonałe samopoczucie. Po zajęciach jestem pozytywnie nakręcona, zmotywowana i nie mogę doczekać się kolejnych.

 

Wybierając zajęcia warto też zadbać o miejsce w którym będziemy czuli się swobodnie. Centrum Tańca Promyk to miejsce kameralne gdzie panuje przyjazna atmosfera.

- Najbardziej w Promyku podoba mi się to, że nikt nie patrzy czy mam drogi markowy strój i buty – mówi Pani Beata – Nie czuję się tu skrępowana, przychodzę aby poćwiczyć, oderwać od zajęć domowych a nie pokazać.     

Zajęcia Zumby odbywają się w Centrum Tańca Promyk w każdy wtorek - 19:15 - 20:10 i czwartek - 19:45- 20:40.

- Na pierwsze zajęcia zapraszamy bez karnetu – dodaje Joanna Karpiuk z CT Promyk – Każdy ma możliwość sprawdzenia zajęć zanim za nie zapłaci.  


Drukuj