bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Dreger Michał & Sokalska Kinga

Kategoria wiekowa: 14-15 lat

Klasa taneczna: E ST/LA

Osi─ůgni─Öcia:

Rok 2018

Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego ÔÇ×JantarÔÇŁ - 28.04.2018 - Elbl─ůg - 1 m-ce - para na tym turnieju zdoby┼éa klas─Ö D

klasa taneczna: D ST/LA

Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego ÔÇ×JantarÔÇŁ - 28.04.2018 - Elbl─ůg - 6 m-ce ST, 7 m-ce LA

XII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Latino Cafe Cup - 17.11.2018 - 3 m-ce ST

Roztańczona Warmia i Mazury - 18.11.2018 - Olsztyn - 2 m-ce ST

Rok 2019

Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego "Jantar" - Elbl─ůg - 23.02.2019 - 1 m-ce ST, 2 m-ce LA

III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Lubawy - 17.03.2019 - 1 m-ce ST

VII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi - 23-24.03.2019 - 2 m-ce ST 

Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA - 30-31.03.2019 - 3 m-ce LA 

X OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Ełku - 6-7.04.2019 - 3 m-ce ST

XI Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Wójta Gminy Iława - 13.04.2019 - 2 m-ce ST

III Bursztynowy Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcz Gdański- 19.05.2019 - 1 m-ce ST - awans do klasy C w ST

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GEST o Puchar Burmistrza Solca Kujawskiego - 5-6.10.2019 - 4 m-ce ST 

Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Towarzyskiego ÔÇô IV Memoria┼é Edwarda Kowalke w Starogardzie Gda┼äskim - 3.11.2019 - 1 m-ce ST

VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy - 1.12.2019 - 3 m-ce ST , 1 m-ce LA

Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego ÔÇô Ciechocinek ÔÇô 15.12.2019- 2 m-ce ST, 5 m-ce LA

Rok 2020

Kategoria wiekowa: pow.15 lat

Klasa taneczna: C -ST/D -LA

VIII Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi ÔÇô 29.02-1.03.2020 ÔÇô Rumia - 1 m-ce┬á┬áST

OTTS o Puchar Starosty ┼╗uromi┼äskiego i Burmistrz Miasta ┼╗uromin ÔÇô ArtDance ÔÇô 01.03. 2020 - 2 m-ce ST, 5 m-ce LA

XII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Wójta Gminy Iława, - 7.03.2020 - 1 m-ce ST, 3 m-ce LA, - para na tym turnieju zdobyła podwójny awans - przeszła do klasy B w ST i awansowała do klasy C w LA

Klasa taneczna: B -ST/C -LA