bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Sokół Tomasz & Wasiłyszyn Kornelia

Kategoria wiekowa: 10-11 lat

Klasa taneczna: F - ST/ LA

Osi─ůgni─Öcia:

Rok 2018

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Wójta Gminy Iława - 14.04.2018 - 6 m-ce

XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Kwidzyna - 27.10.2018 - 2 m-ce

Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego Memoriale Edwarda Kowalke - Starograd Gdański - 4.11.2018 - 1 m-ce

Roztańczona Warmia i Mazury - 18.11.2018 - Olsztyn - 1 m-ce

VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Żukowa - 25.11.2018 - 1 m-ce

III Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa - 2.12.2018 - 1 m-ce para na tym turnieju awansowała do E klasy

Kategoria wiekowa: 10-11 lat

Klasa taneczna: E - ST/ LA

Rok 2019

XI Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Wójta Gminy Iława - 13.04.2019 - 3 m-ce

Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego POMOSTY - Elbl─ůg - 26.05.2019 - 5 m-ce

Puchar Reginów Polski Północnej - Koszalin - 19.10.2019 - 2 m-ce ST - para na tym turnieju awansowała do klasy D

Rok 2020

Kategoria wiekowa: 12-13 lat

Klasa taneczna: D - ST/ D - LA

III OTTT o Puchar Burmistrza Lubawy - 22.02.2020 - kat. 12-13 "D" ST - 9 m-ce, LA - 4 m-ce

VIII OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumii -29.02 -1.03.2020 - kat. 12-13 "D" ST - 8 m-ce, LA - 8 m-ce

Mistrzostwa Polski FTS Juniorów Młodszych - 15.11.2020 - Łódź - kat. juniorzy młodsi ST - 30 m-ce, LA - 31 m-ce

Mistrzostwa Polski Junior├│w w 10 tancach - 28.11.2020 - Ciechocinek - 25 m-ce

OTT Pomosty - Mistrzostwa Wojew├│dztwa - 12-13.12.2020 - Elbl─ůg - kat. juniorzy m┼éodsi ST/LA - 6 m-ce

OTT Pomosty - Puchar Wojew├│dztwa - 12-13.12.2020 - Elbl─ůg - kat. 12-13 "D" ST/LA - 4 m-ce

OTT Pomosty - Puchar Region├│w Polski P├│┼énocnej - 12-13.12.2020 - Elbl─ůg - kat. 12-13 "D" ST - 7 m-ce, LA - 11 m-ce

Rok 2021

Kategoria wiekowa:

Klasa taneczna:

Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego o Memoria┼é B. Krzy┼╝anowskiej ÔÇô Ksok ÔÇô 6-7.03.2021 - Szczecinek - kat. 12-13 "D" ST - 2 m-ce, LA - 2 m-ce

VI Kujawsko - Pomorski Festiwal Ta┼äca NAKLOVE - 13-14.03.2021 - Nak┼éo nad Noteci─ů - kat. 12-13 "D" ST - 5 m-ce, LA - 4 m-ce

Og├│lnopolskiemu┬á Turniejowi Ta┼äca Sportowego - Master Cup 2021 ÔÇô 29-30.05.2021 - Sierpc - kat. 12-13 "D" ST - 3 m-ce, LA - 4 m-ce

Og├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego JANTAR - 06.06.2021 - Elbl─ůg - kat. 12-13 "D" ST - 2 m-ce, LA - 1 m-ce

Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i Junior├│w M┼éodszych w stylach tanecznych 19-20.06.2021 - Elbl─ůg - kat. Juniorzy M┼éodsi ST - 15 m-ce, LA - 14 m-ce

OTTT o Puchar Burmistrza Solca Kujawskiego - 2.10.2021 - kat. 12-13 D ST - 7 mce, kat. 12-13 D LA - 5 mce

OTTT o Puchar Burmistrza Golubia - Dobrzynia - 24.10.2021 - kat. 12-13 D ST - 4 mce, kat. 12-13 D LA - 3 mce

X OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumii - 30-31.10.2021 - kat. 12-13 D ST - 3 mce, kat. 12-13 D LA - 5 mce

Baltic Cup 21. Mi─Ödzynarodowy Festiwal Ta┼äca - Elbl─ůg 19-21.11.2021 - 12-13 D ST - 2 mce (awans do klasy C), LA - 4 mce, kat. junior┬á I open komb. 10 T - 17 mce

MP FTS Ciechocinek 4-5.12.2021 - kat. 12-13 D LA - 2 mce (awans do klasy C), kat. 12-13 C ST - 3 mce

OTTS Puchar Regionów Polski Północnej - Olsztyn 18-19.12.2021 - kat. 12-13 C ST Puchar Regionów - 5 mce, kat. 12-13 C LA - 5 mce, kat. Juniorzy młodsi MW LA - 4 mce, ST - 3 mce

Rok 2022

OTTS o Memoriał B. Krzyżanowskiej - Ksok - Szczecinek 5.03.2022 - kat. 14-15 C ST - 4 mce, kat. 14-15 C LA - 5 mce

OTTS Jantar - Elbl─ůg 26.03.2022 - kat. 14-15 C ST - 9 mce,┬á LA - 7 mce

II OTTS o Puchar Rektora Politechniki Gdańskiej 14.05.2022 - kat. 14-15 C ST - 9 mce, LA - 4 mce, kat. juniorzy starsi open ST - 10 mce, LA - 16 mce