Woliński Bartosz & Konarzewska Maja
Kategoria wiekowa: 10-11 lat
Klasa taneczna: F - ST/ LA
Osiągnięcia:
Rok 2018
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Lubawy - 3.03.2018 - 2 m-ce
Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Wójta Gminy Iława - 14.04.2018 - 1 m-ce
XIV Pomorskim Festiwalu Tańca Kids Edition - Gdańsk - 7.04.2018 - 3 m-ce
Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Jantar” - 28.04.2018 - Elbląg - 3 m-ce - para na tym turnieju awansowała do E klasy
Kategoria wiekowa: 10-11 lat
Klasa taneczna: E - ST/ LA
Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego "Pomosty" - 3.06.2018 - Elbląg - 2 m-ce
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Kwidzyna - 27.10.2018 - 3 m-ce
XII Ogólnopolski
Turniej Tańca Sportowego Latino Cafe Cup - 17.11.2018 - 2 m-ce
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Żukowa - 25.11.2018 - 2 m-ce
III Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa - 2.12.2018 - 1 m-ce - para ta tym turnieju awansowała do D klasy.
Rok 2019
Kategoria wiekowa: 12-13 lat
Klasa taneczna: D - ST/ LA
III OTTT o Puchar Wójta Kurzętnika - 16.02.2019 - 2 m-ce ST, 1 m-ce LA
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi - 23-24.03.2019 - 4 m-ce LA
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA - 30-31.03.2019 - 1 m-ce LA
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Wójta Gminy Iława - 13.04.2019 - 2 m-ce LA, 3 m-ce ST
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Susza - 11.05.2019 - 3 m-ce ST/LA
I Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Rektora Politechniki Gdańskiej - 12.05.2019 - 4 m-ce ST/LA
Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego POMOSTY - Elbląg - 26.05.2019 - 2 m-ce ST/LA
Fale Loki Koki Dance Festival - 2.06.2019 - Bydgoszcz - 1 m-ce para awansowała na tym turnieju do klasy tanecznej C w LA
XVII OTTS o Puchar Jezioraka - Iława - 19.10.2019 - 2 m-ce ST, 6 m-ce LA
II OTTT o Mistrzostwo Grodu Sambora - 20.10.2019 - Tczew - 6 m-ce LA, 2 m-ce ST - para na tym turnieju awansowała do klasy C w ST
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy - 1.12.2019 - 4 m-ce LA
Rok 2020
Kategoria wiekowa: 12-13 lat
Klasa taneczna: C - ST/ LA
III OTTT o Puchar Burmistrza Lubawy - 22.02.2020 - kat. 12-13 "C" LA - 5 m-ce, ST- 6 m-ce
OTTT O MEMORIAŁ BARBARY KRZYŻANOWSKIEJ-KSOK, 8.03.2020, Szczecinek - 4 m-ce ST/5 m-ce LA
Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i Juniorów Młodszych - 15.11.2020 - Łódź - kat. juniorzy młodsi LA - 23 m-ce, ST - 26 m-ce
Mistrzostwa Polski Juniorów w 10 tańcach - 28.11.2020 - Ciechocinek - 19 m-ce
OTTT Pomosty - Mistrzostwa Wojewódźtwa - 12-13.12.2020 - Elbląg - kat. juniorzy młodsi LA - 5 m-ce, ST - 3 m-ce
OTTT Pomosty - Puchar Regionów Polski Północnej - 12-13.12.2020- Elbląg - kat. 12-13 "C" LA - 12 m-ce, ST - 7 m-ce
Rok 2021
Kategoria wiekowa: 14-15 lat
Klasa taneczna: ST - C, LA - C
Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego JANTAR - 06.06.2021 - Elbląg - kat. Juniorzy Open ST - 8 m-ce, LA - 6 m-ce, kat. 14-15 "C" ST - 8 m-ce, LA - 4 m-ce
Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego POMOSTY 19-20.06.2021 - Elbląg - kat. 14-15 "C" ST - 10 m-ce, LA - 7 m-ce
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Grodu Sambora - 26-27.06.2021 – Tczew - kat. 14-15 "C" ST - 11 m-ce, LA - 11 m-ce