bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Półkolonie 2020

P├│┼ékolonie w Centrum Spotka┼ä Europejskich "┼Üwiatowid"┬á w Elbl─ůgu

to czas pełen atrakcji, nowych wzywań, zabawy i emocji !

Turnus V  10-14.08.2020


 

 

Organizatorem p├│┼ékoloni jest: Stowarzyszenie "Jantar" i Centrum Spotka┼ä Europejskich "┼Üwiatowid" w Elbl─ůgu.

 

Dane do zapłaty:

Stowarzyszenie Jantar

ul. Browarna 80

82-300 Elbl─ůg

37 1020 1752 0000 0602 0070 9527

z dopiskiem: p├│lkolonie w terminie (poda─ç daty) - imi─Ö i nazwisko uczestnika

 

PÓŁKOLONIA - V TURNUS - Program

Centrum Tańca PROMYK

 

Poniedzia┼éek ÔÇô 10.08.2020
8:30-9:15 stretching
9:30-11:00 DZIECI trening LA
/ MŁODZIEŻ trening własny
11:15 DZIECI drugie ┼Ťniadanie
12:00-13:00 DZIECI zaj─Öcia z Digitalizacji

11:30-13:00 MŁODZIEŻ trening LA
13:30 obiad
14:00-15:30 DZIECI trening ST / MŁODZIEŻ trening LA
15:30-16:30 practice
16:30-17:30 trening siłowy

Wtorek ÔÇô 11.08.2020
8:30-9:15 stretching
9:30-11:00 DZIECI trening LA / MŁODZIEŻ trening własny
11:15 DZIECI drugie ┼Ťniadanie

11:30-13:00 MŁODZIEŻ trening LA
12:30-13:30 DZIECI warsztaty teatralne
13:30 obiad
14:00-15:30 DZIECI trening ST
/ MŁODZIEŻ trening LA
15:30-16:30 practice
16:30-17:30 trening siłowy

┼Üroda ÔÇô 12.08.2020
8:30-9:15 stretching
9:30-11:00 DZIECI trening LA / MŁODZIEŻ trening własny
11:00 DZIECI drugie ┼Ťniadanie
11:30-13:00 DZIECI trening ST
/ MŁODZIEŻ trening LA
13:30 obiad
13:40-15:15 DZIECI wyjazd na basen
14:00-15:30 MŁODZIEŻ trening ST
15:30-16:30 practice
16:30-17:30 trening siłowy

Czwartek ÔÇô 13.08.2020
8:00-9:00 DZIECI strefa gier i zabaw MOSIR
(zbiórka od 7:00 CSE Światowid - II piętro, galeria Nobilis)
8:30-9:15 MŁODZIEŻ stretching
9:30-11:00 MŁODZIEŻ trening ST
10:15-11:00 DZIECI trening LA
11:15 DZIECI drugie ┼Ťniadanie
11:45-13:15 DZIECI trening LA
11:30-13:00 MŁODZIEŻ trening własny
13:30 obiad
14:00-15:30 DZIECI trening LA
/ MŁODZIEŻ trening ST
15:30-16:30 practice
16:30-17:30 trening siłowy

Pi─ůtek ÔÇô 14.08.2020
8:30-10:00 DZIECI trening ST
9:00-9:45 MŁODZIEŻ stretching
10:00 DZIECI drugie ┼Ťniadanie
10:00-11:30 MŁODZIEŻ trening ST
10:30-15:00 DZIECI wyjazd do Nowej Holandii z obiadem (odbi├│r dzieci po 15.30 z Promyka)
12:00-13:30 MŁODZIEŻ trening własny
13:30 obiad MŁODZIEŻ
14:00-15:30 MŁODZIEŻ trening ST
15:30-16:30 practice
16:30-17:30 trening siłowy

 

 

Zastrzegamy sobie mo┼╝liwo┼Ť─ç zmian w programie

 

 

 

Pliki

  • video-iconwarunki uczestnictwaPobierz
  • video-iconoswiadczenie_covd_19Pobierz
  • video-iconkarta_polkolonia_2020Pobierz
  • video-iconklauzula informacyjna + zgoda na podanie lek├│wPobierz