Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe we wrześniu i w październiku_Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Dzielimy się dobrymi praktykami – trwa projekt „Elbląscy edukatorzy dla seniorów”

2021-04-23,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Ze względu na epidemię COVID-19, projekt „Elbląscy edukatorzy dla seniorów” realizowany przez CSE Światowid w Elblągu został przedłużony do końca sierpnia. Za nami warsztaty dla hiszpańskich partnerów, które odbyły się w formie on-line. 

- Krótkie programy szkoleniowe dla pracowników trwają dwa dni. Pierwszego dnia w programie prezentujemy działania kulturalne z udziałem seniorów, które są przykładem dobrych praktyk, które sprawdzają się w naszej pracy w Elblągu. Rozmawiamy o korzyściach, jakie daje arteterapia w pracy z osobami starszymi. Pokazujemy partnerom przykłady warsztatów, które angażują seniorów. Poruszamy także ważny temat walki z zapominaniem u osób starszych, szkoląc partnerów w kwestii treningów pamięci – mówi Dagmara Behrendt-Nowicka z CSE „Światowid”.

Przed nami jeszcze dwa spotkania z partnerami z Włoch i Niemiec. 

Więcej informacji o projekcie w zakładce projekty: Elbląscy edukatorzy dla seniorów

**Liderem projektu pn. „Elbląscy edukatorzy dla seniorów” jest CSE „Światowid” w Elblągu.Partnerzy: Asociación de Innovación, Formación y Empleo para el Desarrollo sostenible, Hiszpania – EURO-NET, Włochy– International Exchanges Berlin Molinari & Benedetti GbR, Niemcy.
Projekt "Elbląscy edukatorzy dla seniorów" jest realizowany przy wsparciu programu Unii Europejskiej Erasmus+

 


Autor: red.


Trailer

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna