Z ogromną radością i dumą obserwowaliśmy występy naszych młodych tancerzy z Centrum Tańca Promyk. Dzieci zaprezentowały nie tylko swoje umiejętności taneczne, ale także wielkie zaangażowanie, odwagę i pasję do tańca.

Wystąpili:
- najmłodsza grupa dzieci z EKT Jantar- instruktorzy: Kasia Lesz i Marek Kucharczyk
- 2 grupy Dziecięcej Akademii Tańca - instruktorzy : Wioletta Stecyk- Wąsiewska oraz Otylia Walińska
- - grupa Tańca Sportowego - prowadzona przez Paulinę I Piotra Czyżyk
- grupy tańca nowoczesnego - BLEFIK MINI, BLEFIK Kids, Blefik Power- prowadzone przez instruktora: Justynę Michalak- Wiącek oraz grupa BLEF I BLEFIK - prowadzona przez Kubę Beńko
- 5 grup gimnastyki artystycznej wraz z solistkami i duetami- prowadzona przez Swietłanę Wysocką
- solistki Hip- Hopu - od instruktora Jacka Suchińskiego
- grupa tańca jazzowego - prowadzona przez Julię Rożek