Dreger Michał & Sokalska Kinga
Kategoria wiekowa: 14-15 lat
Klasa taneczna: E ST/LA
Osiągnięcia:
Rok 2018
Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Jantar” - 28.04.2018 - Elbląg - 1 m-ce - para na tym turnieju zdobyła klasę D
klasa taneczna: D ST/LA
Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Jantar” - 28.04.2018 - Elbląg - 6 m-ce ST, 7 m-ce LA
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Latino Cafe Cup - 17.11.2018 - 3 m-ce ST
Roztańczona Warmia i Mazury - 18.11.2018 - Olsztyn - 2 m-ce ST
Rok 2019
Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego "Jantar" - Elbląg - 23.02.2019 - 1 m-ce ST, 2 m-ce LA
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Lubawy - 17.03.2019 - 1 m-ce ST
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi - 23-24.03.2019 - 2 m-ce ST
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA - 30-31.03.2019 - 3 m-ce LA
X OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Ełku - 6-7.04.2019 - 3 m-ce ST
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Wójta Gminy Iława - 13.04.2019 - 2 m-ce ST
III Bursztynowy Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcz Gdański- 19.05.2019 - 1 m-ce ST - awans do klasy C w ST
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GEST o Puchar Burmistrza Solca Kujawskiego - 5-6.10.2019 - 4 m-ce ST
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego – IV Memoriał Edwarda Kowalke w Starogardzie Gdańskim - 3.11.2019 - 1 m-ce ST
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy - 1.12.2019 - 3 m-ce ST , 1 m-ce LA
Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego – Ciechocinek – 15.12.2019- 2 m-ce ST, 5 m-ce LA
Rok 2020
Kategoria wiekowa: pow.15 lat
Klasa taneczna: C -ST/D -LA
III OTTT o Puchar Burmistrza Lubawy - 22.02.2020 - kat. pow. 15 "D" LA - 1 m-ce, pow. 15 "C" ST - 6 m-ce
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi – 29.02-1.03.2020 – Rumia - 1 m-ce ST
OTTS o Puchar Starosty Żuromińskiego i Burmistrz Miasta Żuromin – ArtDance – 01.03. 2020 - 2 m-ce ST, 5 m-ce LA
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Wójta Gminy Iława, - 7.03.2020 - 1 m-ce ST, 3 m-ce LA, - para na tym turnieju zdobyła podwójny awans - przeszła do klasy B w ST i awansowała do klasy C w LA
Klasa taneczna: B -ST/C -LA
OTTT Pomosty - Mistrzostwa Województwa - 12-13.12.2020 - Elbląg - kat. młodzież ST - 5 m-ce
OTTT Pomosty - Puchar Województwa - 12-13.12.2020 - Elbląg - kat. pow. 15 "B" ST - 6 m-ce
OTTT Pomosty - Puchar Regionów Polski Północnej - 12-13.12.2020 - Elbląg - kat. pow. 15 "B" ST - 7 m-ce, pow. 15 "C" LA (awams do klasy B) - 3 m-ce
Rok 2021
Kategoria wiekowa: pow.15 lat
Klasa taneczna: ST - B, LA - B
Mistrzostwa Polski FTS w tańcach standardowych – 26-27.06.2021 – Lubin - kat. Młodzież - 37 m-ce
Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego FOCUS - 03.07.2021 - Olsztynek - kat. pow. 15 "B" ST - 3 m-ce
Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego „Młode Talenty” - 04.07.2021 - Elbląg - kat. pow. 15 "B" ST - 6 m-ce