bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Argentyńskie tango w Twoim mieście!

2017-03-01,

Kategoria : Aktualności

Wiosna nadchodzi wielkimi krokami i wszystko budzi się do życia. Obudź się i Ty i odwiedź nasze Centrum Tańca „Promyk” w dniach 4-5 marca. To będzie bardzo gorący i taneczny weekend!

Tango argentyńskie jest tańcem zmysłowym, a zarazem energicznym. Można je scharakteryzować jako namiętną kłótnie kochanków. Początkowo tańczone było głównie przez mężczyzn, a ze względu na prowokujący charakter, także w domach publicznych. Do Polski trafiło na początku XX wieku i odniosło ogromny sukces, nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie.

Tango jest eleganckim tańcem, który może być świetną zabawą dla osób w każdym wieku,            a także wspaniałym hobby. Do rozpoczęcia warsztatów zostało już tylko kilka dni więc jest to ostatni dzwonek, aby się na nie zapisać. Zabierzcie swoich partnerów, partnerki czy przyjaciół i zakochajcie się w tangu.

Warsztaty odbędą się w Centrum Tańca „Promyk” przy ul. Browarnej 80, w dniach 4-5 marca (sobota 11:00-13:30 i niedziela 14:45-17:15). Poprowadzi je Pani Jolanta Rafińska, która pobierała lekcje u największych mistrzów tanga w Buenos Aires, prowadziła także warsztaty w Stanach Zjednoczonych oraz Szkocji. Zapisy na kurs dostępne są pod numerem telefonu 663 422 136 oraz na stronie internetowej www.tangomagia.pl

 

Test: Agnieszka Pawowicz


Drukuj