bm1 bm2 bm3 bm6 bm7 bm8

Oferta

         ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

 

 

Taniec towarzyski

to walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstepa, foxtrot czyli tańce standardowe oraz rumba, ch-cha, samba, jive i pasadoble znane jako tańce latynoamerykańskie.

Każdy z tych tańców może sprawić dziecku frajdę, dziewczynce zagwarantują smukłą i zgrabną sylwetkę, dla chłopca prawidłową prostą postawę. Taniec towarzyski to także nauka dobrych manier i dbania o estetyczny wygląd. Zajęcia odbywają się w sobotę i niedzielę na sali sportowo-widowiskowej w CSE Światowid, pl. Jagiellończyka 1. Zajęcia prowadzą Mateusz Czyżyk i Ania Czyżyk.

 

 

 

 

Rytmika dla dzieci

 Program zajęć przygotowany z myślą o dzieciach w wieku od 2,5 do 6 lat. Zawiera on naukę kroków podstawowych w tańcach takich jak: polka, samba, cha-cha, taniec disco, macarena w formie zabawy. 

Dzięki udziałowi w zajęciach, dzieci pracują nad koordynacją ruchową, poprawną postawą ciała, uczą się tańca w różnych rytmach muzyki oraz zdobywają umiejętności potrzebne do rozwijania w przyszłości różnych technik tanecznych. Zajęcia prowadzi Katarzyna Lesz.

 

 

 

Taniec nowoczesny - hip hop

Hip-hop to zajęcia dla dzieci, które mają nadmiar energii. Hip - hop to dynamika, ekspresja i dobra zabawa. Łączy luz z dopracowanymi do pefrekcji skomplikowanymi krokami. Różnorodność układów wyzwala w uczestnikach kreatywność, rozwija wyobraźnię i ćwiczy pamięć. To także sposób na poprawę kondycji i koordynacji ciała. Zajęcia pomagają dziecku otworzyć się, uczą prezentacji siebie i zachowania na scenie. Skierowane są do dzieci w wieku 6-12 lat. Hip - hopu uczy Jacek Suchiński.

 

 

 

 

Dziecięca Akademia Tańca

To nauka krótkich choreografii opartych na tańcu nowoczesnym, ludowym, a przede wszystkim tańcu towarzyskim.  Poprzez różnorodne ćwiczenia i wachlarz zabaw muzyczno-ruchowych zajęcia wspierają rozwój psychoruchowy dziecka, rozwijają poczucie rytmu i muzykalność. Zajęcia skierowane do dzieci w wieku 4-6 lat i prowadzi je Katarzyna Lesz. 

 

 

 

 

 

 

Gimnastyka artystyczna

Gimnastyka artystyczna to sport, który łączy w sobie elementy baletu, gimnastyki i tańca to także parada wdzięku, gracji i niełatwych umiejętności. Przynosi wiele korzyści dla sprawności i zdrowia organizmu, wzmacnia mięśnie odpowiedzialne za prawidłową postawę ciała, kształtuje zwinność, gibkość, uczy samodyscypliny i samodzielności. Zajęcia skierowane są do dziewczynek od lat 5, prowadzi je Swietłana Wysocka.

 

 

 

 

Sumba Kids

to zajęcia dla dzieci i młodzieży, które uwielbiają taneczne szaleństwo. Podczas zajęć dzieci uczą się prostych choreografii do hitów muzyki popularnej i energetycznej muzyki latynoamerykańskiej, a jednocześnie dbają o kondycję i uczą się współpracy przy wykonywaniu różnych układów tanecznych.  Zajęcia prowadzone są w grupie otwartej i skierowane do dzieci w wieku 5-12 lat. Zajęcia prowadzi Alicja Giebiń. 

 

 

 

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

 

 

Taniec towarzyski

Taniec towarzyski to mieszanka tańców całego świata. Z nami odbędziesz taneczną podróż do Hiszpanii, Argentyny, Brazylii, Wiednia, Anglii i na Kubę.

Na kursach realizowany jest Światowy Program Taneczny, czyli wszystkie tańce, które mogą być przydatne w życiu codziennym. Nauką będą objęte tańce standardowe – walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep, a na wyższych poziomach foxtrot, oraz tańce latynoamerykańskie – samba, rumba, cha cha, jive i dodatkowo paso doble. Kursy tańca towarzyskiego to odpowiedź jak zatańczyć z dowolną osobą do każdej muzyki i przy tym czuć się pewnie dlatego najbardziej ze wszystkich przydają się w praktyce. Zajęcia odbywają na sali sportowo-widowiskowej w CSE Światowid, pl. Jagiellończyka 1 i prowadzi je Ewa Czyżyk.

 

 

 

 

Lekcje prywatne

Wiemy jak ważny jest w życiu zakochanej pary pierwszy wspólny taniec weselny. Proponujemy profesjonalną naukę tańca dla narzeczonych. 

Układamy choreografię i dobieramy muzykę, pomagając młodym ludziom wejść tanecznym krokiem na nową drogę życia. Lekcje prywatne przeznaczone są dla narzeczonych, ale również dla osób, które idą na wesele i chciałyby nauczyć się tańców weselnych. Gwarantujemy dogodne terminy i godziny prowadzenia zajęć.

 

 

 

 

Stay fit trening funkcjonalny

to ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe z wykorzystaniem własnej masy ciała oraz wspierane od czasu do czasu drobnymi obciążeniami. Podczas zajęć wykonywane będą ćwiczenia na stojąco i na macie, kształtujące nie tylko mięśnie zewnętrzne ale też wewnętrzne, które często pomijane są przy innych formach aktywności. Jeśli chcesz być fit i mieć zgrabną sylwetkę to zajęcia są dla Ciebie! Zajęcia prowadzi Patrycja Dyrmo.

 

 

 

Lady Latino&Bachata

Lady Latino to mieszkanka tańców latynoamerykańskich, takich jak salsa, cha-cha, samba, rumba, marengu..., a w tym sezonie wyjątkowo dużo bachaty.

Zajęcia pozwolą paniom poczuć się kobieco, zmysłowo, a jednocześnie poprawić i utrzymać kondycję oraz smukłą sylwetkę. Żywiołowe rytmy to również sposób na odreagowanie stresu i poprawę samopoczucia. Lady Latino każdej Pani doda pewności siebie, pomoże pozbyć się zahamowań i spowoduje, że każdy Jej ruch stanie się lekki, płynny i pełny gracji. Na zajęcia należy zabrać wygodny, nie krępujący ruchów strój oraz obuwie zamienne. Zajecia prowadzi  Patrycja Dyrmo. 

 

 

 

Pilates 

zawiera w sobie elementy jogi, baletu i ćwiczeń siłowych. Pilaste wymaga wysokiej koncentracji i skupienia, polega na wykonywaniu precyzyjnych i powolnych ruchów o niewielkim zasięgu. Dzięki takiej formie można w szybkim czasie wysmuklić całą sylwetkę, uzyskać płaski brzuch i zredukować tkankę tłuszczową. Rozciągnięte mięśnie stają się elastyczne, ciało jest bardziej sprężyste. Cała postawa zyskuje na jakości, jesteśmy smuklejsi, a chód staje się młodzieńczy, lekki i pełen gracji. W zajęciach udział wziąć może każdy! Zajęcia prowadzi Alicja Giebień. 

 

 

 

Fit ball

to trening ogólnorozwojowy z wykorzystaniem piłek. Ćwiczenia na piłce pomogą wzmocnić mięśnie i pozbyć się bólu kręgosłupa, poprawić równowagę oraz prawidłową postawę i stabilizację ciała a także zgubić zbędną tkankę tłuszczową. Jest to trening prozdrowotny polecany dla wszystkich! Na piłkach ćwiczymy z instruktorką Alicją Giebień.

 

 

 

 

Stepy

to trening wytrzymałościowy polegający na wchodzeniu i schodzeniu ze stopnia o regulowanej wysokości. Doskonale wpływa na mięśnie nóg i pośladków oraz wzmacnia układ sercowo-mięśniowy. Sekwencje prostych kroków i ich ewolucje umożliwiają dopasowanie zajęć do każdego poziomu zaawansowania, co czyni je wyjątkowo atrakcyjnymi. Dzięki tym ćwiczeniom szybko podniesiemy naszą kondycję fizyczną i łatwo stracimy zbędne kilogramy. Stepy prowadzi Alicja Giebień.

 

 

 

 

Zumba

to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem ćwiczeń, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo po zajęciach. Proste kroki taneczne, ciekawe kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Wszystko to dzieje się w rytm bardzo dynamicznej i ekscytującej muzyki latynoskiej i międzynarodowej, tj. merengue, salsy, cumbii, reggaetonu, flamenco, samby, tańca brzucha, cha-chy, rumby, twista .... i wielu innych. Zajęcia prowadzi Sylwia Majewska.

 

60 +

60 + łączy elementy gimnastyki i naukę tańca towarzyskiego. Każdy miesiąc przeznaczony jest na poznanie innych kroków tanecznych - klasycznego walca, tanga czy cha-chy. Na zajęciach każdy tańczy sam. A korzyści wynikające z nich to umiejętności taneczne, lepsze samopoczucie, energia, kondycja i nowe znajomości. Zajęcia prowadzi Katarzyna Lesz.  

 

 

Fitness 60+

Zajęcia skierowane są do grupy seniorów, którzy lubią aktywność i chcą zadbać o kondycje. To  ćwiczenia z wykorzystaniem mat, piłek i hantli, których celem jest poprawa sprawności fizycznej.  Ćwiczenia mają pozytywny wpływ także na układ krążenia i oddechowy.  Zajęcia prowadzi Patrycja Dyrmo.

 

 

Aktywna ciąża 

Aktywna ciąża to zajęcia dla kobiet będących w drugim i trzecim trymestrze ciąży.

Zajęcia rozpoczynają się od rozgrzewki, a następnie Panie wykonują ćwiczenia zwiększające elastyczność mięśni dna miednicy oraz ćwiczenia wzmacniające mięśnie nóg, rąk, pleców, klatki piersiowej i brzucha. Ostatnia część zajęć jest skupiona na rozciąganiu, oddechu i relaksie przy odprężającej i spokojnej muzyce.

Ćwiczenia wykonywane podczas zajęć pomagają przygotować się do porodu oraz łagodzą dolegliwości będące zmorą ciążowych miesięcy jak obrzęki, sensacje układu pokarmowego czy szybki przyrost masy ciała. Ruch ma też bardzo pozytywny wpływ na psychikę przyszłych mam - dodaje energii, pomaga się odprężyć i poprawia nastrój. Do zajęć wykorzystywane są maty, piłki oraz wałki. Na zajęcia należy zabrać wodę, sportowe obuwie i wygodne ubrania. Spotkania realizowane są raz w tygodniu /45 minut/. Zajęcia prowadzi Paulina Czyżyk.