bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Oferta

         ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Harmonogram zajęć dostępny jest tutaj

Cennik zajęć - tutaj

 

Taniec towarzyski

to walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstepa, foxtrot czyli tańce standardowe oraz rumba, ch-cha, samba, jive i pasadoble znane jako tańce latynoamerykańskie.

Każdy z tych tańców może sprawić dziecku frajdę, dziewczynce zagwarantują smukłą i zgrabną sylwetkę, dla chłopca prawidłową prostą postawę. Taniec towarzyski to także nauka dobrych manier i dbania o estetyczny wygląd. Zajęcia odbywają się w sobotę i niedzielę na sali sportowo-widowiskowej w CSE Światowid, pl. Jagiellończyka 1. 

 

 

 

 

Rytmika dla dzieci

 Program zajęć przygotowany z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 4 lat. Zawiera on naukę kroków podstawowych w tańcach takich jak: polka, samba, cha-cha, taniec disco, macarena w formie zabawy. 

Dzięki udziałowi w zajęciach, dzieci pracują nad koordynacją ruchową, poprawną postawą ciała, uczą się tańca w różnych rytmach muzyki oraz zdobywają umiejętności potrzebne do rozwijania w przyszłości różnych technik tanecznych. Zajęcia prowadzi Marta Pilipczuk.

 

 

 

Taniec nowoczesny - hip hop

Hip-hop to zajęcia dla dzieci, które mają nadmiar energii. Hip - hop to dynamika, ekspresja i dobra zabawa. Łączy luz z dopracowanymi do pefrekcji skomplikowanymi krokami. Różnorodność układów wyzwala w uczestnikach kreatywność, rozwija wyobraźnię i ćwiczy pamięć. To także sposób na poprawę kondycji i koordynacji ciała. Zajęcia pomagają dziecku otworzyć się, uczą prezentacji siebie i zachowania na scenie. Skierowane są do dzieci w wieku 6-12 lat. Hip - hopu uczy Justyna Michalak.

 

 

 

 

Dziecięca Akademia Tańca

To nauka krótkich choreografii opartych na tańcu nowoczesnym, ludowym, a przede wszystkim tańcu towarzyskim.  Zajęcia wspierają rozwój psychoruchowy dziecka, uczą koordynacji ciała i rozwijają muzykalność. Zajęcia skierowane do dzieci od 4 lat i prowadzi Marta Pilipczuk, Katarzyna Lesz, Marek Kucharczyk.

 

 

 

 

 

 

Gimnastyka artystyczna

Gimnastyka artystyczna to sport, który łączy w sobie elementy baletu, gimnastyki i tańca to także parada wdzięku, gracji i niełatwych umiejętności. Przynosi wiele korzyści dla sprawności i zdrowia organizmu, wzmacnia mięśnie odpowiedzialne za prawidłową postawę ciała, kształtuje zwinność, gibkość, uczy samodyscypliny i samodzielności. Zajęcia skierowane są do dziewczynek od lat 5, prowadzi je Swietłana Wysocka.

 

 

 

 

 

 

 

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

 

 

Taniec towarzyski

Taniec towarzyski to mieszanka tańców całego świata. Z nami odbędziesz taneczną podróż do Hiszpanii, Argentyny, Brazylii, Wiednia, Anglii i na Kubę.

Na kursach realizowany jest Światowy Program Taneczny, czyli wszystkie tańce, które mogą być przydatne w życiu codziennym. Nauką będą objęte tańce standardowe – walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep, a na wyższych poziomach foxtrot, oraz tańce latynoamerykańskie – samba, rumba, cha cha, jive i dodatkowo paso doble. Kursy tańca towarzyskiego to odpowiedź jak zatańczyć z dowolną osobą do każdej muzyki i przy tym czuć się pewnie dlatego najbardziej ze wszystkich przydają się w praktyce. Zajęcia odbywają na sali sportowo-widowiskowej w CSE Światowid, pl. Jagiellończyka 1 i prowadzi je Ewa Czyżyk.

 

 

Taniec towarzyski dla par 60 +


 Podczas kursu seniorzy poznają tajniki dostojnego walca, gorącego tanga, latynoskie rytmy samby i cha-chy. Taniec jest niezwykle skutecznym lekiem przedłużającym młodość osób starszych. Taniec również wspomaga wydolność organizmu – układ krążenia, układ oddechowy, nerwowy, pokarmowy oraz przemianę materii. Dotlenia wszystkie komórki ciała, poprawia krążenie krwi i elastyczność stawów, przyśpiesza metabolizm i zwiększa wydolność płuc. Taniec to również wspaniały „lek” antydepresyjny. Zajęcia prowadzi Ewa Czyżyk. 

 

 

 

 

Lekcje prywatne

Wiemy jak ważny jest w życiu zakochanej pary pierwszy wspólny taniec weselny. Proponujemy profesjonalną naukę tańca dla narzeczonych. 

Układamy choreografię i dobieramy muzykę, pomagając młodym ludziom wejść tanecznym krokiem na nową drogę życia. Lekcje prywatne przeznaczone są dla narzeczonych, ale również dla osób, które idą na wesele i chciałyby nauczyć się tańców weselnych. Gwarantujemy dogodne terminy i godziny prowadzenia zajęć.

 

 

 

 

Stay fit trening funkcjonalny

to ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe z wykorzystaniem własnej masy ciała oraz wspierane od czasu do czasu drobnymi obciążeniami. Podczas zajęć wykonywane będą ćwiczenia na stojąco i na macie, kształtujące nie tylko mięśnie zewnętrzne ale też wewnętrzne, które często pomijane są przy innych formach aktywności. Jeśli chcesz być fit i mieć zgrabną sylwetkę to zajęcia są dla Ciebie! Zajęcia prowadzi Kinga Kania.

 

 

 

Lady Latino

Lady Latino to mieszkanka tańców latynoamerykańskich, takich jak salsa, cha-cha, samba, rumba, marengu..., a w tym sezonie wyjątkowo dużo bachaty.

Zajęcia pozwolą paniom poczuć się kobieco, zmysłowo, a jednocześnie poprawić i utrzymać kondycję oraz smukłą sylwetkę. Żywiołowe rytmy to również sposób na odreagowanie stresu i poprawę samopoczucia. Lady Latino każdej Pani doda pewności siebie, pomoże pozbyć się zahamowań i spowoduje, że każdy Jej ruch stanie się lekki, płynny i pełny gracji. Na zajęcia należy zabrać wygodny, nie krępujący ruchów strój oraz obuwie zamienne. Zajęcia prowadzi  Marta Pilipczuk. 

 

 

 

Pilates 

zawiera w sobie elementy jogi, baletu i ćwiczeń siłowych. Pilaste wymaga wysokiej koncentracji i skupienia, polega na wykonywaniu precyzyjnych i powolnych ruchów o niewielkim zasięgu. Dzięki takiej formie można w szybkim czasie wysmuklić całą sylwetkę, uzyskać płaski brzuch i zredukować tkankę tłuszczową. Rozciągnięte mięśnie stają się elastyczne, ciało jest bardziej sprężyste. Cała postawa zyskuje na jakości, jesteśmy smuklejsi, a chód staje się młodzieńczy, lekki i pełen gracji. W zajęciach udział wziąć może każdy! Zajęcia we wtorki prowadzi Paulina Karpińska a w czwartki Paulina Czyżyk.  

 

 

 

Fit ball oraz fit ball 60+

to trening ogólnorozwojowy z wykorzystaniem piłek. Ćwiczenia na piłce pomogą wzmocnić mięśnie i pozbyć się bólu kręgosłupa, poprawić równowagę oraz prawidłową postawę i stabilizację ciała a także zgubić zbędną tkankę tłuszczową. Jest to trening prozdrowotny polecany dla wszystkich! Na piłkach ćwiczymy z instruktorką Martą Pilipczuk.

 

 

 

 

Stepy

to trening wytrzymałościowy polegający na wchodzeniu i schodzeniu ze stopnia o regulowanej wysokości. Doskonale wpływa na mięśnie nóg i pośladków oraz wzmacnia układ sercowo-mięśniowy. Sekwencje prostych kroków i ich ewolucje umożliwiają dopasowanie zajęć do każdego poziomu zaawansowania, co czyni je wyjątkowo atrakcyjnymi. Dzięki tym ćwiczeniom szybko podniesiemy naszą kondycję fizyczną i łatwo stracimy zbędne kilogramy. Stepy prowadzi Marta Pilipczuk.

 

 

 

 

Tai Chi

obecnie określane jest jako chińska gimnastyka zdrowotna oraz medytacja w ruchu. Jest to oryginalna i bezpieczna forma aktywności skierowana dla osób prowadzących siedzący tryb życia, którym brakuje ruchu oraz dla tych, którzy potrzebują relaksu i odskoczni od codziennej rutyny. Odróżnia się od innych form aktywności tym, że w trakcie ćwiczeń, na równi z ciałem, zaangażowany jest umysł. Trening przebiega w ciszy, aby skupić swoją uwagę na tym co aktualnie robimy, dlatego pozwala wyciszyć umysł i zwalczyć stres. Jest to rodzaj aktywności, która umożliwia organizmowi zregenerować się i wypocząć.