bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Kurs nie tylko dla nowożeńców

2018-02-20,

Kategoria : Aktualności

Centrum Tańca „Promyk” zaprasza młode pary, które chcą elegancko i swobodnie zaprezentować się na parkiecie podczas pierwszego tańca weselnego.

 

Wesele to wyjątkowa uroczystość i każda młoda para pragnie, aby w tym dniu wszystko było idealne – w tym także pierwszy taniec. Niestety dla niektórych nie lada wyzwaniem jest zatańczenie przed zgromadzonymi gośćmi z uśmiechem na twarzy podczas gdy nogi się plączą a ręce pocą. Aby zminimalizować stres, oczarować bliskich oraz czerpać przyjemność z pierwszego małżeńskiego tańca warto się do niego przygotować. Dobrym sposobem jest kurs tańca, na który zaprasza Centrum Tańca „Promyk”. Podczas kursu uczestnicy poznają choreografię do pierwszego tańca, a także tańce, które pozwolą swobodnie bawić się na weselu z gośćmi oraz w przyszłości na każdej imprezie i do każdej muzyki.

- Na zajęcia zapraszamy wszystkie chętne pary, nie tylko nowożeńców - mówi Joanna Karpiuk z Centrum Tańca Promyk - Zajęcia odbywają się w warunkach komfortowych, na przestronnej klimatyzowanej sali z lustrami i w małych grupach. Dzięki niewielkiej ilości osób na zajęciach, instruktor ma czas dla każdego.

Pierwsze zajęcia odbędą się w piątek, 2 marca o godz. 20:00 w Centrum Tańca Promyk. Koszt zajęć to 70 zł -mc od osoby.

 

Chętnych prosimy o zgłoszenia na maila: promyk@swiatowid.elblag.pl, lub telefonicznie w godzinach 8:00-16:00, 55 611 01 30/40 lub 609 977 220 


Drukuj