bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Sukcesy na turniejach

2016-04-25,

Kategoria : Aktualności

W odbywających się w miniony weekend turniejach tańca towarzyskiego i nowoczesnego udział wzięli elbląscy tancerze.

Pary z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” zatańczyły w Wiosennym Black Dance  w Gdańsku.  W kategorii wiekowej 14-15 lat, w klasie B, dwie elbląskie pary stanęły na podium. W stylu latynoamerykańskim, 2 miejsce wytańczyli Kacper Śmieszny i Aniela Zagaja, a w stylu standardowym 3 miejsce zdobyli Karol Ledwosiński i Aleksandra Ławrynowicz.

W tanecznej rywalizacji, w minioną sobotę, udział wziął również Zespół Tańca Nowoczesnego Blefik. Startował w X Festiwalu "Europejskie Dni Tańca" w Malborku. Blefik rywalizował z dziesięcioma zespołami w kategorii hip – hop do 11 lat i wytańczył 5 miejsce. Przed Blefikiem uplasowały się zespoły z Łodzi, Wejherowa i z Gdańska.

Wszystkim tancerzom serdecznie gratulujemy!