bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Wyniki Susz, Gdańsk

2011-05-18,

Kategoria : Aktualno┼Ťci

W ubieg┼éy weekend elbl─ůscy tancerze brali udzia┼é w zawodach tanecznych w Suszu i Gda┼äsku. Najlepsze wyniki prezentujemy poni┼╝ej.

 

III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Susz - 14.05.2011r.
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
Liber Kamil, Ławrynowicz Aleksandra - 2 miejsce

 

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
Fr─ůszczak Jakub, Pietrowska Agata - 5 miejsce

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
Kraiński Grzegorz, Jankowska Agnieszka - 1 miejsce

 

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
Wawro Mateusz, Lipa Justyna - 1 miejsce
Para otrzymała klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
GRATULUJEMY!

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
Drozd Damian, Sokołowska Monika - 6 miejsce

 

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
Zagaja Kordian, Sosik Adrianna - 5 miejsce

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
Szmurło Mateusz, Nowaczyńska Martyna - 2 miejsce
Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina - 7 miejsce

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina - 4 miejsce
Perwejnis Daniel, Demidziuk Agnieszka - 5 miejsce

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
Pierwienis Łukasz, Tkaczuk Małgorzata - 4 miejsce

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
Popowski Adam, Karpińska Paulina - 1 miejsce

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego BLACK DANCE
Gdańsk - 15.05.2011r.

 

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta - 5 miejsce

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
Popowski Adam, Karpińska Paulina - 1 miejsce

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
Pierwienis Łukasz, Tkaczuk Małgorzata - 6 miejsce

 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
Szmurło Mateusz, Nowaczyńska Martyna - 4 miejsce

 


Drukuj