bm1 bm2 bm3 bm4 bm6 bm7 bm8 bm9

Wyniki z Kobylnicy

2013-06-17,

Kategoria : Aktualności

W sobotę, 15 czerwca elbląskie pary udział wzięły w turnieju Wakacjada Taneczna 2013 w Kobylnicy.

W Kobylnicy rozegrany został Grand Prix Dorosłych, w którym Elbląg reprezentowała para Szkutnik Bartłomiej i Agata Brychcy. W kategorii pow. 15 lat w stylu, Standardowym para zdobyła 5 miejsce na 16 par.

Przygotowania w ramach zadania pn. "W drodze do mistrzostwa - cykl szkoleń, przygotowanie do udziału w zawodach rangi mistrzowskiej" realizowanego przy wsparciu Prezydenta Miasta Elbląga.

W Kobyliny rozegrany był także Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego, gdzie wystartowały dwie młode elbląskie pary. Obie pary zatańczyły w kategoria wiekowa 12-13 lat, klasie D, Kombinacja 8 T. Śmieszny Kacper i Zagaja Aniela zdobyli miejsce 5, a Kiełczowski Adrian i Lewandowska Weronika miejsce 8.